Kraft Philadelphia Strawberry Cream Cheese - Cup, 1 Ounce - 100 per case.
T**L
Very good
Would keep using it
L**N
Individual cups for easy serving
My husband loves this stuff, but he liked the individual packets at the restaurant breakfast bars. So we buy it by the case and keep most of it in spare fridge.
M**!
Cream cheese for bagels
Great taste...but, didn’t realize it cost $27.50 for one little tub!!!! Won’t purchase again and will do without!
B**S
Delicious
Bagels, toast, English muffins
C**N
It arrived warm
Returned product. It arrived warm.
C**S
Excellent
Excellent
D**L
Philadelphia whipped cream Cheese
Shipped with care -But because of the price I won’t be back
H**7
The price is simply outrageous!
Why would anyone purchase this at such a high price, when you can get the same thing more than $20 cheaper? What is wrong with you people who paid this ridiculous price?????
Trustpilot
2 weeks ago
1 week ago