H**L
Utterly delicious
Delicious. That's the only word I can really use. Swift delivery and absolutely delicious.
G**O
$19 for 2 packs???
At Walmart it's 88 cents a pack!!!
F**H
Grossly overpriced
The snacks are good, but you can buy them at multiple sites for under $2 each. $9.50 is ridiculous.
R**O
taste
taste to satisfy my sweet tooth!
Y**G
Yummy
I love this snack so addicted
A**R
Five Stars
this the better snack that i have on my life
Trustpilot
1 day ago
1 month ago