| ASIN | B00OTJ1ICW |
| Best Sellers Rank | #1,075,703 in Automotive ( See Top 100 in Automotive ) #296 in Propane Torches |
| Brand | Sievert Industries |
| Brand Name | Sievert Industries |
| Color | Black |
| Customer Reviews | 5.0 out of 5 stars 1 Review |
| Global Trade Identification Number | 00881314470464 |
| Included Components | Sievert Turbo Roofer Steel Torch 18" total handle to bell, 85-100k BTU 27-60 Adj |